קורס רענון עזרה ראשונה

קורס רענון עזרה ראשונה

מתן מענה רפואי במקרה של מצב חירום הוא חשוב ביותר. לעיתים במצב חירום אין סיוע מטעם גורם רפואי היודע לתפעל את הסיטואציה. קורס רענון עזרה ראשונה מעניק את הידע הדרוש לכך. הקורס נותן את הכלים המתאימים, גם אם ניתנו בעבר ואותם כלים מסייעים לנו ולאחרים להתגבר על מצבים קשים ולחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

מתי מבצעים את הרענון

על מנת להעניק סיוע לאנשים הזקוקים לקבלת עזרה ראשונה, יש לחזור על החומר הנלמד.

הקורס מיועד לקהל אשר עבר קורס החייאה ועזרה  ראשונה וצריך פעם בשנה או שנתיים לרענן את התעודה אשר הוא מחזיק בה. כיום ניתן לקבל את המידע הקיים במסגרת כמו מלער המעסיקה את הצוות המקצועי ביותר, כזה אשר יש ביכולתו לתת את הכלים הטובים ביותר.

 יתרונות הקורס

נוסף על היכולת להעניק עזרה ראשונה הקורס מעניק יתרונות רבים כגון בטחון אישי, תחושה שיש על מי לסמוך בעת מצב מצוקה וכן מסייע להציל חיים. במסגרת הקורס ניתן ללמוד הן פרקטיקה והן ידע מקצועי, מה שמוביל לרכישת ידע מקיף. יתרה מכך, במסגרת הקורס יש חזרה על השימוש בערכת עזרה ראשונה במטרה לסייע לאנשים הזקוקים לכך ולדעת כיצד להפעיל את הערכה בשעת הצורך. מטרתו של הקורס היא לאפשר ללומדים בו להיות עם היד על הדופק ולהזכיר להם כללים חשובים אשר יסייעו להם במתן עזרה ראשונה.

מלער כוללת את אנשי המקצוע הטובים ביותר

מלער הוקמה במטרה להכשיר קהל רב במתן עזרה ראשונה ופועלים בה אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר להם ניסיון רב שנים החל מתרגול מעשי ועד תרגול פרקטי וביכולתם להעביר את החומר בצורה הטובה והאיכותית ביותר במטרה לאפשר ללומדים לקבל את הכלים הטובים ביותר אשר יסייעו להם להגיש עזרה בעת הצורך. הצוות המקצועי של מלער אינו נח על זרי הדפנה אלא מקפיד להתעדכן ולהתחדש אחת לזמן מה במטרה לאפשר לקהל הלומדים להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום ולא להישאר מאחור. באמצעות הלמידה יהיה ניתן להגיש עזרה ראשונה בצורה הטובה ביותר.