קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה מיועד לאנשים אשר מעוניינים לקבל תעודה ולסייע להציל חיים. רענון קורס עזרה ראשונה נעשה אחת לשנתיים אך ישנם מקומות ומוסדות עבודה אשר דרושים לעבור רענון אחת לשנה. יש לציין כי זמן הרענון משתנה בהתאם לסוג התעודה וזמן ההכשרה שביצעתם. נוסף על כך את הרענון יש לבצע לפני תוקף סיום התעודה שכן לאחר שפג תוקפה של התעודה יש לעבור קורס מלא ואין יכולת לרענן את התעודה. קבלת התעודה מקנה ידע אישי ואפשרות לטפל במקרים רפואיים שונים ואת הזכות להציל חיים.

 החשיבות של קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה חשוב ביותר ונועד לתת מענה לאנשים הזקוקים לעזרה- מטרת הקורס היא לספק כלים העשויים להציל חיים במידת הצורך. הקורס מומלץ לכל המעוניין להציל חיים וכולל את יסודות הצלת החיים. עבור המעוניינים להציל חיים ולסייע בכך אין להקל ראש בקורס אלא יש ללמוד היטב את התכנים במטרה לסייע לאנשים הזקוקים לסיוע רפואי. באמצעות פעולה אחת ניתן לקבוע בין חיים למוות.

ישנם ארגונים אשר מאפשרים להשתתף בקורס מקוון

בשל התפתחות האינטרנט בשנים האחרונות ארגונים רבים מעבירים קורסים מקוונים באינטרנט המאפשרים לבחור את זמני הלימוד הנוחים ביותר וכך לסייע במלאכה החשובה ביותר בזמנים נוחים ולהציל חיים של רבים.

קורס עזרה ראשונה לבעלי מקצוע ולתחביבים

אנשים שיודעים לפעול ולהציל חיים בשעת חירום הם נחוצים ביותר לסביבה. אך הסביבה מתשנה וכך
גם אופי הטיפול. כפי שהצלת חיים מטביעה כמו שנלמד בקורס 22 שעות שונה מטיפול באדם שעבר אירוע מוחי.

מלער הוקמה על ידי צוות מקצועי ביותר

אנו במלער מבינים את החשיבות של הצלת חיים ולכן בחרנו להעסיק את טובי אנשי המקצוע בתחום רפואת החירום אשר להם ידע רב בתחום ויש ביכולתם לסייע בלימוד התכנים בצורה הטובה ביותר. במרוצת השנים מלער אספה את טובי אנשי המקצוע בעלי ניסיון עשיר בהדרכת קורסי עזרה ראשונה והחייאה והן בהגשת עזרה ראשונה ובביצוע החייאה מתקדמת. ברשות מלער האישורים הנדרשים להנפקת תעודות סיום במסגרת קורס עזרה ראשונה.

מוזמנים להגיע לפגישה עימנו

במידה והנכם מעוניינים לרכוש ידע במסגרת הקורס אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישה אישית עם צוות המומחים שלנו- תוכלו ללמוד יותר על תוכנית הלימודים וכך להירשם ולהצטרף לבוגרים רבים של הקורס אשר מעניקים סיוע לאנשים רבים ברחבי הארץ כתוצאה מהידע הרב אשר רכשו.