קורס עזרה ראשונה | קורס עזרה ראשונה לתינוקות

קורס עזרה ראשונה לתינוקות

כל הורה יודע כי חיים עם תינוק בבית מחייבים היערכות מיוחדת ותגובה הולמת במצבים שונים. קורס עזרה ראשונה לתינוקות יעניק להורים את כל הידע הדרוש להם על מנת להיות רגועים ושקטים תוך חיזוק בטחונם העצמי. מדובר בקורס חשוב מאין כמוהו בשל העובדה כי התכנים הנלמדים בו יכולים להציל חיים של תינוקות רבים.

 אילו תכנים נלמדים במהלך הקורס

הורים רבים זוכרים וודאי את תקופת הלימודים שלהם באוניברסיטה. כהורים, אנו לומדים במהלך החיים כי תקופת הלימודים אף פעם לא מסתיימת אלא בכל שלב בחיים,  בייחוד בשלב ההורות לומדים דברים חדשים. הקורס הנ"ל הינו קורס בעל חשיבות עליונה אשר יסייע להורים להציל את חיי התינוקות שלהם במקרה הצורך באמצעות כלים פרקטיים.

  מי קהל היעד של הקורס

קורס עזרה ראשונה הכולל החייאת תינוקות מומלץ להורים טריים וותיקים כאחד. ההמלצה היא לבצע את הקורס עם הולדת הילד הראשון אבל אף פעם לא מאוחר מדי להירשם לקורס גם כאשר נוסף ילד למשפחה. ההמלצה היא כי לא רק ההורים ייקחו חלק בקורס אלא גם הגורמים הנוספים המעורבים בטיפול בתינוקות כמו למשל גננות , סבים וסבתות. במהלך הקורס נלמדים מגוון רחב של תכנים המסייעים להצלת תינוקות כמו למשל דרכי טיפול במקרה של כוויה, כיצד להגיש עזרה במקרה של פרכוסים ונושאים נוספים.

חשיבות התרגול על מנת להציל חיים

במסגרת הקורס ההורים לומדים ידע תיאורטי לצד ידע טכני והמטרה היא להתנסות בפרקטיקה לצד הידע הנרכש. במסגרת הקורס ההורים לומדים כיצד לעשות שימוש בערכת עזרה ראשונה ומבינים כיצד להפעיל כל פריט בערכה על מנת לתת סיוע במקרה הצורך. על מנת לא לאבד את הידע הנרכש במהלך הקורס ההמלצה היא לחזור על הידע הנלמד במסגרת קורס רענון במסגרתו תהיה לכם האפשרות לחזור על החומר הנלמד תוך שיפור היכולת שלכם והגשת טיפול מהיר ומסור במקרה הצורך.

הקורס מועבר על ידי צוות מלער

קורס עזרה ראשונה מועבר על ידי צוות מקצועי של מלער – אנשי מקצוע מוסמכים בתחום עזרה ראשונה והחייאה. כן גם ישנו קורס רענון עזרה ראשונה כדי למצוא תשובות לשאלות שעלו לכם מתוך ניסיון ולצורך עדכון בחידושים ובתגליות בתחום הצלת החיים.