קורס החייאת תינוקות

קורס החייאת תינוקות

הורים רבים יעידו וודאי כי אין דבר יקר יותר מאשר הילדים שלהם. כניסתו של תינוק חדש למשפחה נחשבת לאחד האירועים המשפיעים ביותר על הורים צעירים ועל הסביבה והם עושים הכל על מנת להעניק לתינוק את כל אשר הוא זקוק לו. על מנת להיות עם היד על הדופק הורים רבים מעוניינים להגן על ילדיהם ולרכוש מידע כיצד יש לסייע להם במסגרת התייבשות או מצב חירום נשימתי. במסגרת קורס החייאת תינוקות ניתן ללמוד כיצד להגיש עזרה לתינוקות במידת הצורך.

 הקורס כולל גם תרגול מעשי

מלבד חומר עיוני הקורס כולל גם תרגול בשטח במטרה להיות מסוגלים לזהות מצבים שונים אשר בהם יש להעניק את העזרה הדרושה. במסגרת הקורס ההורים יבצעו תרגול רב הכולל החייאה וגם חבישה במטרה להעניק את הסיוע הדרוש. מטרת התרגול היא לאפשר להורים להיות בקיאים בשיטות השונות כאשר יהיה מצב בו הם יצטרכו להגיש עזרה.

הורים רבים מעונינים לקבל הכשרה בסיסית על מנת לסייע לתינוקם

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רפואת הפרחים התפתחה מאד וכיום לא רק אנשי מקצוע מגישים עזרה אלא גם אנשים אשר קיבלו הכשרה מטעם מומחים בתחום . הורים המעוניינים לקבל את הכלים אשר יסייעו להם להגיש עזרה לתינוקם יכולים להגיע לקורס מטעם מלער ולקבל את הכלים אשר יסייעו להם להציל את תינוקם במקרה חירום.

אנשי המקצוע של מלער נמצאים עם היד על הדופק

שמירה על חיי ילדינו נחשבת ערך עליון ולכן מלער בוחרת בקפדנות את אנשי המקצוע אשר ילוו את ההורים במקרה של הענקת עזרה לתינוקות. האנשים העומדים מאחורי הקמת מלער הינם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה וברשותם ידע רב והם אינם נחים על זרי הדפנה אלא מקפידים להתעדכן בכל הנעשה בתחום על מנת להעניק להורים את הכלים העדכניים ביותר אשר ילוו אותם בעת הצורך. הצוות המקצועי של מלער עומד לשירותכם בכל עת ומוכן לענות על כל שאלה שלכם על מנת לאפשר לכם לצאת עם המידע המקיף והחדש ביותר אשר יסייע לכם לשמור על התינוקות שלכם.